Інститут історичної освіти

В стінах Інституту дебютувала премія «Clio Awards 2013»

IMG 9520Із ініціативи студентів Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова було започатковано конкурс "Clio Awards 2013".

Було визначено 16 номінацій у яких брали участь всі викладачі Інституту.

Студенти Інституту мали можливість анонімно голосувати у кожній номінації за ту кандидатуру, яку вони вважали найбільш достойною.

Після кількох тижнів голосування відбулося урочисте нагородження переможців за участі дирекції та професорсько-викладацького складу Інституту історичної освіти, яке перетворилося на загальне свято.

Під таким логотипом і вдбувалося це свято

Так воно розпочиналося

Подію відкрив чудовий вальс у виконані студентів.

Перед церемонією відбулося нагородження викладачів медалями працівника освіти: Борисенка В. Й., Виговського М. Ю, Журби М. А., Стоян Т. А., Чернеги П. М., Стрельського Г. В., Гончар Ю. Б., Осмоловської О. Ю., Двірної К. П., Кудрик К. О., Карпенко А. С. та деяких студентів.

Після вручення медалей відбулася перша музична пауза

Першою номінацією стало визначення «Педагога року», таким студенти визнали Бабенка Романа Вікторовича. До речі, цікавий факт, що через любов до предмету «Історія стародавнього світу», лекції з якого читає саме Роман Вікторович, він став фаворитом майже у всіх номінаціях.

У номінації "Ікона стилю" перемогла Світлана Петрівна Зубченко

У номінації "Світоч науки" переміг Олександр Валентинович Потильчак

«Лектором року» було визнано Сергія Олександровича Осмоловського (з поважних причин номінант не зміг бути присутнім - нагороду отримав лаборант кафедри).

Далі церемонія нагорождення перервался виступом ще одного студентського таланту

«Кращим молодим викладачем року» став почесний голова студентської ради Інституту історичної освіти – Андрій Сергійович Андрєєв.

Наступною була номінація «Жартівник року», переможцю якої гравці команд КВН Інституту запропонували прийняти участь в іграх цього сезону. Переможцем став Вєтров Ігор Георгійович.

Музичний виступ ще однієї зірки Інституту

Справжнім «Патріотом року» було визнано Петра Макаровича Чернегу (з поважних причин він зміг отримати нагороду, тому її передали представнику кафедри)

Ростислав Антонович Сегеда став переможцем у номінації "Викладач студентських симпатій".

Директор Інституту Олександр Олександрович Сушко переміг у номінації «Професор року».

Пісня у виконанні соліста ансамблю "Золоте перевесло" Ніни Іванівни Загребельної

"Зірками кафедр" стали:

кафедри всесвітньої історії – Оксана Степанівна Черевко;

кафедри історії України – Володимир Йосипович Борисенко;

кафедра Джерелознавства та СІД – Ігор Георгійович Вєтров;

кафедри міжнародного туризму та гуманітарних дисциплін – Ірина Вікторівна Дзюбленко.

кафедра історії та археології слов’ян – Шишкін Руслан Германович;

кафедри методики та викладання – Ніна Іванівна Загребельна;

кафедри етнології та краєзнавства - Геннадій Вячеславович Стрельський;

В номінації «Зірка Інституту історичної освіти» переможцями, тобто зірками, стали Михайло Анатолійович Журба та Микола Юрійович Виговський.

6720974
111983