Заступники директора

Виговський Микола Юрійович

Заступник директора з навчально-методичної роботи, доктор історичних наук, професор кафедри історії та археології слов'ян.

Народився 14 травня 1959 р.

Відмінник освіти України. Нагороджений орденами УПЦ КП «Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого» ІІІ та ІІ ст. (2001-2002 р.), Орденом Христа Спасителя (2003 р.), Орденом Святих Кирила і Мефодія Української православної церкви Київського патріархату (2004 р.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Подякою Київського міського голови.

20403745 1129895953778235 1467825084 n

Мелещенко Тетяна Володимирівна

Заступник директора Факультету історичної освіти з виховної та наукової роботи, кандидат історичних наук, доцент.

З 2008 р. працює на Факультеті історичної освіти на посаді викладача кафедри методики навчання історії та суспільно-політичних дисциплін, з вересня 2011 р. — на посаді старшого викладача кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти, а з вересня 2013 р. переведена на посаду доцента кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти.

Захистила кандидатську дисертацію в 2010 році за спеціальністю 07.00.02-Всесвітня історія. Тема: «Вацлав Гавел і його роль у державотворчих процесах Чехословаччини». У 2015 р. отримала звання доцента кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти.

Науковий доробок становить понад 75 праць, серед них 5 навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, 17 підручників та посібників з грифом МОН України, інформаційно-методичні посібники, наукові статті.
Є стипендіатом стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених.
Нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України (2017 р.)

Server Time: 2017-12-16 18:38:01

На сайті один гість та відсутні користувачі