Наукові видання

Керівництво і склад кафедри всесвітньої історії

Осмоловський Сергій Олександрович

- Завідувач кафедри всесвітньої історії, кандидат економічних наук, професор.
- Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.03 - економічна історія.
Тема: "Становлення і розвиток електроенергетики і електротехнічної промисловості".
- Науковий інтерес: "Становлення системи державного регулювання економіки в США на початку 20 ст.".
- Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 1988 р.
- Читає лекційні курси "Нова історія Європи та Америки" і "Всесвітня історія".
Відмінник освіти України (2002 р.), нагороджений орденами УПЦ КП та Подякою Київського міського голови. Грамотою Міністерства Освіти і Науки України.

Крижанівська Валентина Володимирівна

- Кандидат історичних наук, доцент.
- Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 07.00.02 - всесвітня історія.
Тема: "Вплив антифеодальної боротьби селянства Правобережної України на політику Речі Посполитої (кін. 17 ст. - 60-ті рр. 18 ст.)"
- Науковий інтерес: "Теоретичні проблеми історичної науки". "Історія культури".
- Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 1974 р.
- Читає лекційні курси: "Історія середніх віків", "Спецкурс кафедри всесвітньї історії", "Вступ до спеціальності"
Відмінник освіти України, орден Святої Великомучениці Варвари.

Черевко Оксана Степанівна

- Кандидат історичних наук, доцент.
Тема: "Маргарет Тетчер та її реформаторська діяльність на чолі консервативного уряду Великої Британії (1979-1990 рр.)"
- Науковий інтерес: "Економічний, соціальний та політичний розвиток Великої Британії др. пол. 20 ст."
- Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з вересня 1995 р. по сумісництву, а з вересня 1996 - основна робота.
- Читає лекційні курси: "Новітня історія країн Європи та Америки ( 2 період)", "Країнознавство", "Сучасні політичні системи країн Заходу та Сходу", "Спецкурс кафедри всесвітньї історії"
Орден Великомучениці Варвари

Гончар Юлія Борисівна

- Кандидат історичних наук, доцент.
Тема: "Еволюція політики США щодо інтеграційних процесів в Західній Європі (кінець 80-х - 90-ті рр.)".
- Науковий інтерес: "Зовнішня політика США".
- Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 02.1999 р. по сумісництву, з 11.1999 - основна робота.
- Читає лекційні курси: "Новітня історія країн Європи та Америки ( 1 період)", "Нова історія країн Азії та Африки".
Медаль 2000 Різдва Христова

Осмоловська Олена Юріївна

- Кандидат історичних наук, доцент.
- Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 07.00.01 - історія України.
Тема: "Державна політика щодо професорсько-викладацьких кадрів радянської України (1920-1930 рр.)".
- Науковий інтерес: "Розвиток системи освіти в країнах Східної Європи (др. пол. 20 - поч. 21 ст.)".
- Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 2003 р.
- Читає лекційні курси: "Історія дипломатії", "Країнознавство та міжнародний туризм", "Культурні центри світу".

Бабенко Роман Вікторович

IMG 2199ййййй- Кандидат історичних наук, доцент.
- Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 07.00.02 - всесвітня історія.
Тема: "Взаємовідносини Золотої Орди і Південно - Західної Русі 13 ст.".
- Науковий інтерес: "Еволюція кочових племен".
- Працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 2002 р.
- Читає лекційний курс: "Історія стародавнього світу".

Мальований Олександр Олексійович

- кандидат історичних наук, доцент.
- захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 07.00.02 - всесвітня історія
Тема: "Енергетичний фактор у процесах регіональної інтеграції (друга половина ХХ - початок ХХІ ст.)"
- науковий інтерес : "Енергетичний фактор у міжнародних відносинах"
- працює в НПУ з 2009 року.

-читає курси "Сучасна історія країн ЄС","Регіональні системи світу","Малі держави Європи", "Економічне країнознавство".

Server Time: 2018-09-25 18:55:32