Фонди лабораторії

На зберіганні в Лабораторії перебувають колекції з розкопок таких пам'яток:

• Дерев’яна
 Могильник черняхівской культури (IV-поч.Vст.), досліджене близько 600кв.м. розкопане 41 поховання (трупопокладення й кремації.). Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з кістки (гребені), скла (уламки кубків, намиста) і металу (фібули, пряжки, ножі й ін).
• Обухів 1
 Поселення черняхівской культури (IV-поч.Vст.), досліджено більше 3000 кв.м. і понад 40 об’єктів різний характер (будинку, госп. будівлі, майстерні й ін.). Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з каменю (жорна, терочники, бруски), кістки (гребені, проколки й ін.), скла (уламки кубків, намиста) і металу (фібули, пряжки, ножі, інструменти, монета й ін).
• Обухів 1а
Могильник черняхівской культури (IV-поч.V ст.), досліджене близько 600 кв.м. розкопано 43 поховання (трупопокладення й кремації.). Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з кістки (гребені), скла (уламки кубків, намиста) і металу (фібули, пряжки, ножі й ін).
• Обухів 2
Багатошарове поселення, досліджено більше 3000 кв. м. і понад 40 споруд . Представлено матеріали - київської культури (3-5 ст.), ранньосередньовічні слов'янські культури (5-8 ст.) Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з каменю, кістки й металу.
• Обухів 3
Поселення київської культури. Досліджено 3 поди вимощені черепками й глиною. Колекція: цілі й фрагментарні посудини.
• Обухів 4 й 7
 Багатошарове поселення, досліджено більше 2500 кв.м. і понад 30 споруд житлового й господарського характеру. Представлено матеріали - київської культури (3-5 ст.), ранньосередньовічні слов'янські культури 5-8 ст. Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з каменю, кістки й металу.
• Малополовецке 2
Багатошарове поселення епохи бронзи, раннього залізного віку, черняхівской культури й давньоруського часу. Розкопано близько 1000 кв. м. Матеріали черняхівской культури датуються сер. 3 – пеш. пол. 4 ст.. і представлені 2 споруджами житлового й господарського характеру, а також одним гончарним горном. Колекції: керамічні посудини з гончарного горна ( близько 30 форм), виробів з металу (фібули), скла (намиста), кістки й каменю.
• Велика Бугаївка
Могильник черняхівской культури (IV-поч.V ст.), досліджене близько 1500 кв.м. розкопано більше 200 поховань (трупопокладення й кремації). Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з кістки (гребені), скла (уламки кубків, намиста) і металу (фібули, пряжки, ножі й ін).
• Мотовилівская Слобідка 4
Поселення київської культури (IV-поч.V ст..). Досліджено одне житло. Колекція: цілі й фрагментарні посудини, вироби з каменю, кості. Колекція знахідок розвідок пам'ятників черняхівской культури басейнів р.Стугна-Рось-Ірпінь.

Server Time: 2018-07-20 16:25:15