Студент року 2011

Магістр 2011 Вітаємо студентку 5 курсу Барбару Людмилу з перемогою в конкурсі серед студентів Інститту історичної освіти "Магіст року 2011".

Барбара Людмила Анатоліївна, студентка 5-го курсу Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету М.П. Драгоманова.

З першого курсу староста курсу, староста академічної групи та профорг курсу.Навчається на відмінно, отримала диплом бакалавра з відзнакою, на даний час здобуває освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» історії та вчитель правознавства. Неодноразово брала участь у наукових студентських конференціях. Виступала та друкувалась із змістовними доповідями з проблемних питань розвитку історії.

Активно займається громадською та культурно-просвітницькою діяльністю, за що була неодноразово нагороджена, як інститутськими так і загальноуніверситетськими відзнаками. Весела, доброзичлива, комунікабельна, але може відстояти власну думку. Вміє аналізувати та логічно мислити.  Полюбляє читати, відвідувати музеї, театри, різні міста та куточки України. Має багато друзів та товаришів, яких ладна підтримати в будь-яку хвилину, і які завжди підтримають її.  Патріотка своєї країни, любе рідну мову, свій рідний край та свою країну – Україну. Постійно прагне до самовдосконалення та чогось більшого.

Server Time: 2017-11-19 15:40:27