Стоян Т.А.Сердечно вітаємо Тетяну Андріївну із ювілеєм!

Ми поважаємо Вас як людину, що талантом і багаторічною невтомною працею досягла великих успіхів у науково-педагогічному житті України.

Бажаємо Вам - науковцю, керівнику кафедри, міцного здоров'я та оптимізму, наснаги для реалізації задуманих планів і продовження наукових пошуків. Хай усі Ваші ідеї втілюються у життя, здійснюються мрії, неприємності оминають Вас, а все найцінніше, що є у Вашому житті, збережеться на довгі роки.
Хай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття й гарний настрій стануть запорукою успішної праці і творчості в ім’я розквіту України.

Нехай панує мир та спокій у Вашій душі, серце радіє від любові дорогих Вам людей. Бажаємо, щоб радість, тепло, щастя й добро завжди були з Вами, Вашими рідними і близькими!