Професор Вєтров І.Г. отримав почесне звання

24 листопада 2012 року в стінах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулося засідання Національної спілки краєзнавців України. На урочистостях було проведено нагородження відомих науковців-краєзнавців України премією імені  Дмитра Яворницького. Також було відзначено за значний внесок у розвиток краєзнавчого руху ряд науковців, серед яких заступник директора Інституту історичної освіти – професор Вєтров І.Г., якому було присвоєно звання «Почесного краєзнавця України». Високу нагороду вручив голова Національної спілки краєзнавців України – член-кореспондент НАН України О.П. Реєнт.

Вітаємо номінантів!

Подяка Інституту історичної освіти

Директору Інституту історичної освіти
Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова
професору Сушку О.О.

Шановний Олександре Олександровичу!

Національна спілка краєзнавців України сердечно дякує Вам за своєчасну меценацьку підтримку проведення ІV з'їзду Спілки, котрий відбувся 28 жовтня у м.Києві.
     На нашому форумі широко обговорено проблеми відродження української історії, культури та духовності, гостро ставились питання відновлення та збереження національних святинь, окреслені завдання виховання національної гідності і патріотизму у молоді, шляхи підтримки вищих органів влади у справі консолідації українського суспільства перед новими викликами часу.
     Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Вами у справі духовного відродження нашої рідної України.
     Бажаємо Вам, шановний Олександре Олександровичу, нових успіхів на благо нашої держави.
     З глибокою повагою,

Національної спілки краєзнавців
України академік НАН України, Герой України                                                                    П.Т.Тронько

Міжнародна науково-теоретична конференція

Кафедра історії України проводить

Міжнародну науково-теоретичну конференцію

«Доба гетьмана І. Мазепи в європейській історії: міфи і реалії»

7 листопада 2008 року м. Київ

Під час роботи конференції передбачається обговорення наступних проблем:

1.     Європейський контекст політичної діяльності гетьмана І. Мазепи.

2.     Західноєвропейські тенденції соціально-економічної політики гетьмана І. Мазепи.

3.     Культурний контекст діяльності гетьмана І. Мазепи.

4.     Міфи і реалії доби гетьмана І.Мазепи в пам’яті нащадків.

119023

Server Time: 2017-07-27 18:51:11