Семінар-практикум «Вища школа – школам України»

Делегація від НПУ імені М.П.Драгоманова у рамках співпраці між університетом та адміністрацією м. Новгород-Сіверський 7-8 листопада працювала з вчителями, учнями та місцевими депутатами.

За підтримки мера міста Олега Бондаренка та ректора університету академіка Віктора Андрущенка було проведено семінар-практикум «Вища школа-школам України. Актуальні проблеми сучасного освітнього простору: шляхи вирішення». Провідні фахівці університету, професори і доценти ділилися досвідом, проводили майстер-класи, тренінги, консультації.

8.11.2019 наші викладачі - декан факультету, доцент Тетяна Мелещенко і  доцент Тамара Бакка у рамках семінару-практикуму в працювали з вихованцями гуртка «Школа лідерства» Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка та представниками учнівського самоврядування інших загальноосвітніх навчальних закладів міста та району. Провели тренінгове заняття «Участь молоді». Говорили про демократичну участь, рівні участі, відповідальність, лідерство та команду. Учнівська молодь вразила розумінням важливості спільної діяльності, спільного прийняття рішень, вмінням налагоджувати комунікацію та гуртуватися задля досягнення мети, розумінням важливості участі для досягнення результату та задля розвитку демократії. Дякуємо за цікаву зустріч, неймовірні емоції та незабутні враження! А головним показником, що заняття вдалося став зворотній зв'язок, який вмірюється словами: фантастично, цікаво, задоволення, захоплення, корисно, дієво, цікаво, сучасно, необхідно, тощо.