Презентація спецкурсу "НАТО - сила, що захищає мирних громадян"

12 грудня 2019 року у стінах Міністерства освіти та науки презентували спецкурс «НАТО — сила, що захищає мирних громадян», співавторами якого є і фахівці Історичного факультету.

Зокрема, авторами спецкурсу є декан факультету Тетяна Володимирівна Мелещенко, заступник декана Олександр Олексійович Мальований, доцент Тамара Володимирівна Бакка. Спецкурс підготовлено за підтримки Уряду Великої Британії. Презентація відбулася за участі Першого секретаря Посольства Великої Британії в Україні Oliver Fairlamb, яке є разом із Посольством Канади контактними посльствами НАТО в Україні та Світлани Яворської, координатора програм Посольства. Важливо, що на презентацію були запрошені наші студенти, які вразили присутніх своїм інтелектом і вмотивованістю до навчання, бо створений ресурс - це, насамперед, стосується їх навчання. Отже, додаємо до скарбнички ще один сучасний освітній продукт та пишаємося нашими студентами!