Увага! Важлива інформація!

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова на три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання.

Наказ про запровадження карантину в університеті буде опубліковано 12 березня 2020 р.

Про можливі зміни та інші важливі новини повідомлення будуть на офіційному сайті університету та офіційних каналах факультету.

Звертаємо ще раз увагу на те, що це не канікули, це - дистанційне навчання!

Шановні викладачі, комунікуйте зі старостами груп та студентами і оберіть спосіб, у який за допомогою онлайн інструментів і каналів ви зможете працювати! Успіхів! Працюємо! Тримаємся!

Адміністрація факультету