ПРОТОКОЛ № 1

засідання стипендіальної комісії

історичного факультету

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 4 лютого 2020 р.

 

СЛУХАЛИ:

Про призначення академічної стипендії студентам історичного факультету на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р.

 

УХВАЛИЛИ:

 

Призначити академічну стипендію з 01 лютого 2020 року студентам історичного факультету на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії:

І курс

Спеціальність "Середня освіта. Історія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Костюкевич Анастасія Миколаївна

1300.00

2

Козік Вікторія Богданівна

1300.00

3

Іжук Софія Михайлівна

1300.00

4

Польова Сніжана Андріївна

1300.00

5

Ратушняк Ілона Сергіївна

1300.00

6

Гончарук Вадим Вікторович

1300.00

7

Ніконенко Власта Юріївна

1300.00

8

Кірсанов Максим Михайлович

1300.00

9

Самойленко Олександр Іванович

1300.00

10

Поваров Богдан Вікторович

1300.00

11

Губарь Іван Олександрович

1300.00

12

Щербатюк Андрій Ігорович

1300.00

13

Трохимчук Неоніла Сергіївна

1300.00

14

Лось Денис Павлович

1300.00

15

Мушка Крістіна Станіславівна

1300.00

16

Стретович Марія Сергіївна

1300.00

І курс

Спеціальність " Історія та археологія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Довга Катерина Леонідівна

1300.00

2

Шевченко Максим Сергійович

1300.00

ІІ курс

Спеціальність "Середня освіта. Історія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Яретик Микола Миколайович

1892.00

2

Степанюк Анна Олександрівна

1892.00

3

Бортнік Ярина Василівна

1300.00

4

Миколенко Юлія Юріївна

1300.00

5

Марцинюк Анастасія Вадимівна

1300.00

6

Павлюк Ангеліна Василівна

1300.00

7

Присяжненко Каріна Миколаївна

1300.00

8

Качинська Катерина Юріївна

1300.00

9

Пряникова Анастасія Андріївна

1300.00

10

Брик Наталія Романівна

1300.00

11

Бунчужна Софія Володимирівна

1300.00

12

Мадяр Мирослав Миронович

1300.00

13

Карпунь Наталія Олегівна

1300.00

14

Прокіпчук Катерина Русланівна

1300.00

15

Коваленко Олександр Васильович

1300.00

16

Стоноженко Віталій Миколайович

1300.00

ІІ курс

Спеціальність " Історія та археологія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Діденко Софія Олександрівна

1300.00

2

Волик Тетяна Юріївна

1300.00

3

Ткачук Анна Святославівна

1300.00

ІІІ курс

Спеціальність "Середня освіта. Історія"

№ з/п

ПІБ

Рейтинговий бал

1

Миценко Ілона Андріївна

1892.00

2

Соловйов Богдан В’ячеславович

1892.00

3

Василенко Марія Олексіївна

1300.00

4

Дорофєєва Наталія Олегівна

1300.00

5

Леннік Ілля Юрійович

1300.00

6

Правдива Людмила Віталіївна

1300.00

7

Шишлевська Ілона Юріївна

1300.00

8

Могильник Яна Олексіївна

1300.00

9

Ріпа Вікторія Анатоліївна

1300.00

10

Боднарчук Вікторія Олександрівна

1300.00

11

Стьопул Іван Васильович

1300.00

12

Барвінок Юлія Павлівна

1300.00

13

Кремінська Ірина Романівна

1300.00

14

Головко Артем Олегович

1300.00

ІІІ курс

Спеціальність " Історія та археологія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Коростельова Анна Сергіївна

1892.00

2

Бузунов Ілля Іванович

1300.00

3

Калімаєва Аріна Олександрівна

1300.00

4

Мартиняк Олег Ігорович

1300.00

5

Анопко Павло Андрійович

1300.00

ІV курс

Спеціальність " Історія та Середня освіта"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Вільхова Анастасія Олегівна

1892.00

2

Карабардін Андрій Валерійович

1892.00

3

Кривуненко Оксана Володимирівна

1300.00

4

Павлюс Василина Василівна

1300.00

5

Шмирка Алєксандра Миколаївна

1300.00

6

Купців Катерина Олегівна

1300.00

7

Бабейчик Діана Володимирівна

1300.00

8

Гаврись Віта Вячеславівна

1300.00

9

Малая Ганна Дмитрівна

1300.00

10

Поліщук Антон Олександрович

1300.00

11

Наконечний Павло Юрійович

1300.00

12

Ігнатченко Ілля Віталійович

1300.00

13

Порох Зоряна Анатоліївна

1300.00

14

Юрченко Аліна Борисівна

1300.00

15

Овсюк Роман Геннадійович

1300.00

16

Чухомець Олексій Олексійович

1300.00

17

Тютюнікова Карина Едуардівна

1300.00

18

Шапошнікова Марія Євгенівна

1300.00

19

Бреусенко Анна Максимівна

1300.00

ІV курс

Спеціальність " Історія та археологія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Данчева Вікторія Сергіївна

1300.00

2

Масловська Тетяна Михайлівна

1300.00

3

Гаврилко Юлія Юріївна

1300.00

4

Лагута Дмитро Сергійович

1300.00

5

Іщенко Анастасія Анатоліївна

1300.00

І курс ОКР магістр

Спеціальність "Середня освіта. Історія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Пітух Христина Ігорівна

1892.00

2

Коваль Ірена Віталіївна

1892.00

3

Костишак Василь Іванович

1300.00

4

Юрчишин Павло Володимирович

1300.00

5

Вишнівський Дмитро Борисович

1300.00

6

Клодницький Владислав Павлович

1300.00

7

Дубровська Ірина Валентинівна

1300.00

8

Якущенко Юрій Юрійович

1300.00

9

Кузьмінський Сергій Григорович

1300.00

10

Колпаков Валентин Олександрович

1300.00

11

Ганенко Артем Артемович

1300.00

12

Титенко Ірина Юріївна

1300.00

13

Плісецький Дімітрій Вікторович

1300.00

14

Мирниця Наталія Володимирівна

1300.00

І курс ОКР магістр

Спеціальність " Історія та археологія"

№ з/п

ПІБ

Сума стипендії

1

Барабаш Лілія Віталіївна

1300.00

2

Каліцун Надія Іванівна

1300.00

3

Карпішина Діана Ігорівна

1300.00

4

Кушнір Вікторія Володимирівна

1300.00

5

Шубер Олексій Анатолійович

1300.00

6

Левчун Яніна Валеріївна

1300.00

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання стипендіальної комісії

історичного факультету

НПУ імені М.П. Драгоманова

від 04 лютого 2020 р.

СЛУХАЛИ:про призначення соціальної стипендії студентам історичногофакультету на ІІ семестр 2019-2020 н.р.

 

УХВАЛИЛИ:

  1.    Призначити соціальну стипендію з 01 лютого2020 року студентам історичного факультету:

1 курс, (ОКР Бакалавр) спеціальність Середня освіта (історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Ісаєнко Ростислав Максимович

12 ісо

2360

 

2

Трохимчук Неоніла Сергіївна

13 ісо

2360

 

3

Шершень Марія Володимирівна

12 ісо

2360

 

1 курс, (ОКР Бакалавр)спеціальність Історія та археологія

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Пасько Єгор Євгенович

11 іарх

2360

 

2 курс, (ОКР Бакалавр) спеціальність Середня освіта (історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Давід Ігор Григорійович

22 іар

2360

 

2

Дідора Євгенія Сергіївна

24 ісо

2360

 

3

Шеремета Вячеслав Олександрович

   23ісо

2360

 

2 курс, (ОКР Бакалавр) спеціальність Історія та археологія

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Силка Дарина Юріївна

21 іар

2360

 

3 курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Пулукчу Ганна Андріївна

33ісо

2360

 

3 курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Історія та археологія

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Кушнір Дмитро Олександрович

31 іар

2360

 

4курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Дубова Дарія Василівна

43ісо

2360

 

2

Заболотна Анастасія Миколаївна

42ісо

2360

 

3

Велігоша Тетяна Петрівна

43ісо

2360

 

2 курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

1

Мельник Лілія Юріївна

24 ісо

1180

1 курс, (ОКР Магістр), спеціальність «Середня освіта»

1

Кувичинська Ольга Вікторівна

24 ісо

1180

 

2 курс, (ОКР Бакалавр) спеціальність Історія та археологія

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Ворон Йоан Миколайович

21 іарх

1180

3 курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

№ з/п

ПІП

Група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Паращенюк Дар’я Віталіївна

32 ісо

1180

                                                                             4 курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Історія та археологія

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Гриців Олександра Ігорівна

41іар

1180

 

 

1 курс, (ОКР Магістр), спеціальність «Середня освіта»

№ з/п

ПІП

Група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Щербак  Анастасія  Володимирівна

53 МІСОс

1180

2 курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

1

Карпенко Сергій Сергійович

23ісо

1180

 

3курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Тулба Богдан Павлович

33 ісо

1180

 

4курс (ОКР Бакалавр), спеціальність Середня освіта (Історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Якуба Яна Іванівна

43ісо

1180

 

2

Строкань Ольга Андріївна

41іар

1180

 

ІV курс (ОКР бакалавр) спеціальність Середня освіта (історія)

№ з/п

ПІП

група

Сума стипендії, грн.

Примітка

1

Геращенко Катерина Миколаївна

41 ІАРе

1180